GREENLANTERNS.EHLO.RO

Forumul Oficial Al Comunitatii GREENLANTERNS.EHLO.RO

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Comanda stupida de The New Guy

In jos 
AutorMesaj
iusty
New Air
New Air

Data de inscriere : 03/10/2011
Varsta : 20
Localizare : italy-ravenna

MesajSubiect: Comanda stupida de The New Guy   Sam Oct 15, 2011 7:29 am

Deci...acum 1 saptamana in urma eram pe server la greenlanterns admini eram doar eu si The New Guy ...ajungem la o runda cand teroristii pun bomba iar new era mort ca era tero.. iar eu mai ramasesem cu 1 singur terorist si eram ct fara defuse(cleste) il omor pe ala si ma pun sa dezamorsez bmba... dar de unde ca aproape cand sa termin New de ciuda ca il omorasem pe omul lui imi da 2 slap-uri care m-au indepartat de langa bmba cand o dezamorsam si a explodat..Sad toti jucatorii de pe server au inceput sa rada( --Smile))=))--)--cv de genu ...inclusiv New... cand a vazut ca m-am suparat ffoarte rau a inceput cu scz scz scz si de nervi ce am avut i-am dat un kick...dati-va si voi cu parerea daca e frumos ce a facut.. a facut de rusine si serverul dar in primul rand s-a facut de rusine pe el ca ii da slap unui altui admin. astept raspunsuri.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
dexter
GoD
GoD

Data de inscriere : 30/09/2011

MesajSubiect: Re: Comanda stupida de The New Guy   Dum Oct 16, 2011 8:40 pm

nu e frumos din partea lui ce a facut...mai ales k nu cred k va permiteti astfel de lucruri intre voi
Sus In jos
TheNewGuy
GoD
GoD

Data de inscriere : 02/09/2011
Varsta : 25
Localizare : Mangalia

MesajSubiect: Re: Comanda stupida de The New Guy   Lun Oct 17, 2011 2:59 am

Deci sa fie clara discutia eu cu iusty ma intelegeam destul de bine pe server si cu cateva runde inainte nu mai tin bine minte motivul el mia dat mie slap de cateva ori, eu nu lam reclamat nu am comentat nu nimic si apoi iam dat si eu slap (da cand dezamorsa bomba) pe server eram eu, el si ink vreo 2 playeri. Dak el numi dadea slap prima oara nici eu nui dadeam si nici nam facut reclamatie pt k am zis k nu merita. Dar vad k dak lasi te la tn esti luat de prost aici.... Dar totusi aici se vede si varsta ......... (14 ani :-j)
Sus In jos
AppLe.
Helper
Helper

Data de inscriere : 22/09/2011

MesajSubiect: Re: Comanda stupida de The New Guy   Lun Oct 17, 2011 3:03 am

1 100% TheNewGuy nu isi cere scz(nici eu nu mi-as cere scuze pe un sv de cs sau mai ales tie care ai 14 ani) deci sunt sigur la faza asta ca minti:))
2 ti-a dat slap ca i-ai dat si u

crezi ca o sa cresti in grad daca l-ai parat ca ti-a dat un amarat de slap:))? slab:))

Sus In jos
ALIEN
Owner/Administrator
Owner/Administrator

Data de inscriere : 01/09/2011
Varsta : 31

MesajSubiect: Raspuns   Lun Oct 17, 2011 3:22 am

Apple !!
Reclamatia facuta a fost ca o atentionare la ce a facut . Nu au procedat corect , si problema nu a fost lamurita. Am rugamintea sa nu mai dai importanta varstei , si sa luati in calcul ca este un coleg de-al tau si vrea sa invete, sa fie la fel de bun ca uni. Este dreptul fiecaruia sa spuna ce au pe suflet,
Momentul slapului in timpul dezamorsarii bmb nu a fost unu tocmai oportun de a se razbuna.

II vor lasa pe ei sa discute despre aceasta problema. Rog sa lasati aici amandoi daca totul este ok intre voi sis a incheiem subiectul.

Multumesc! GO GREEN!! Smile
Sus In jos
coco
Co-Owner
Co-Owner

Data de inscriere : 10/09/2011

MesajSubiect: Re: Comanda stupida de The New Guy   Lun Oct 17, 2011 7:12 am

Aprob ce zice ALIEN!
Sus In jos
iusty
New Air
New Air

MesajSubiect: Re: Comanda stupida de The New Guy   Mar Oct 18, 2011 7:07 am

new...eu cred ca tii u minte rau ca eu ti-am dat slap tie inainte aici cred ca ai spus asta ca sa te scoti...daca cumva ti-oi fi dat ti l-a datnu cand dezamorsai bmba sau cand trageai in cnva ca sa mori sau cv de genu(sa-ti sara tinta..etc) in al 2-lea rand nu-mi pasa mie ca am murit la cs:))) dar nu e frumos gestu ok? eu nu vreau sa ma cert cu oameni sau prieteni din cauza jocului ....eu ca sa fiu sincer stiu ca nu am gresit cu nimik....dar totusi imi cer scuze fata de tine daca am facut ceva k?...bafta..

acum...apple u in primul rand chiar daca ai 23 de ani daca nu gresesc nu trebuie sa ma iei pe mine de fraer sau de mincinos!1..ca esti u mai mare..ok? ca si u ai fost ca mine .. eu cand spun ceva spun adevarat nu ca sa imi fac rank! ..la faza asta mai mult m-ai enervat u decat new.. sa faci rank cred ca u ai fii in stare nu eu...orikum sh la 2 ani daca spune cnva o chestie nu ii spui u din prima ca e mincinos...intai sa fi sigur ca e mincinos sh dupa sa-i spui ca e..k? culo...

thanks! go! go! go!
Sus In jos
AleXgamE
Owner/Administrator
Owner/Administrator

Data de inscriere : 18/09/2011
Varsta : 32
Localizare : bucuresti

MesajSubiect: Re: Comanda stupida de The New Guy   Mar Oct 18, 2011 9:49 am

ma 14 ani sau nu, nu prea conteza ci ideea in sine sau fapta prin urmare cam are dreptate pustiu...
Sus In jos
AppLe.
Helper
Helper

Data de inscriere : 22/09/2011

MesajSubiect: Re: Comanda stupida de The New Guy   Mar Oct 18, 2011 10:52 am

cum nu esti mah mincinos:))...ai zis ca si-a cerut ala scuze...n-ai sa vezi sa faca ala asa:))

app am mai putin de 23:)) si nu te-am luat de fraier daca u te-ai simtit atacat e trb ta:P
Sus In jos
TheNewGuy
GoD
GoD

Data de inscriere : 02/09/2011
Varsta : 25
Localizare : Mangalia

MesajSubiect: Re: Comanda stupida de The New Guy   Vin Oct 21, 2011 2:27 am

Mane eu nu mai am nick cu tn si iti accept scuzele...... Si totusi zici k nu mi-ai dat slap si dupa zici k nu mi-ai dat knd dezamorsam bomba, hotarastete totusi:)))
Oricum ce a fost a fost:D
Sus In jos
ALIEN
Owner/Administrator
Owner/Administrator

Data de inscriere : 01/09/2011
Varsta : 31

MesajSubiect: Re: Comanda stupida de The New Guy   Vin Oct 21, 2011 2:40 am

TheNewGuy a scris:
Mane eu nu mai am nick cu tn si iti accept scuzele...... Si totusi zici k nu mi-ai dat slap si dupa zici k nu mi-ai dat knd dezamorsam bomba, hotarastete totusi:)))
Oricum ce a fost a fost:D

A specificat clar ca nu ti-a dat slap inainte cum spuneai tu . Incercati sa terminati cu subiectul asta.
Sus In jos
iusty
New Air
New Air

MesajSubiect: Re: Comanda stupida de The New Guy   Mar Oct 25, 2011 12:18 pm

apple...te rog frumos sa nu imi mai spui ca sunt mincinos...iar in al 2-lea rand daca nu crezi intreaba-l chiar pe new daca si-a cerut scze sau nu...daca el nu e mincinos iti va spune ca da:)) pt ca asta a facut...(si-a cerut scze dupa ce mi-a dat slap"Smile sii...ti-am mai spus...sau poate nu ai vazut...incearca sa nu mai fii atat de sigur pe tn in unele subiecte daca nu stii exact ce s-a intamplat pt ca Aparentele Inseala. si chiar daca ai -sub 23 de ani-...nu inseamna ca nu iti poti lua teapa:)) asa ca...stai atento..Razz oricum

SUBIECT INCHEIAT:)))--subiect incheiat!Razz

go.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Comanda stupida de The New Guy   

Sus In jos

Comanda stupida de The New Guy
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
GREENLANTERNS.EHLO.RO :: Tutoriale Counter-strike Client/Server-